درباره سمینار

معرفی صنعت علوم آزمایشگاهی
صنعت علوم آزمایشگاهی کشور به واسطه اهمیت امر تشخیص بیماری ها برای شروع درمان و اولین مرحله در رسیدگی‌های بالینی به بیماران، از جمله صنایع پیشرو در بهره گیری از تکنولوژی‌ها و علم روز دنیا است تا با به کارگیری آن‌ها سرعت و دقت تشخیص آزمایشگاهی را به حداکثر رساند. از همین رو است که شرکت‌های بزرگ و مطرح دنیا در این زمینه در کشورمان ایران مشغول به فعالیت هستند.

معرفی پنل تیروئید و اهمیت آن و جایگاه آن در ایران
غده ی تیروئید با ترشح هورمون های خود نقش حیاتی در بدن انسان از جمله تنظیم متابولیسم عمومی را عهده‌دار است، با توجه به اقلیم و عادت‌های غذایی مردم کشورمان ایران، ناهتجاری‌های تیروئیدی شیوع بالایی در جامعه داشته و با توجه به لزوم درمان سریع این ناهنجاری‌ها کیت‌های پنل تیروئید به روش ایمونواسی به عنوان تنها مرجع تشخیص زودهنگام و دقیق این بیماری ها به کار می‌روند.

مزایای برگزاری سمینار
مجموعه نویان در این گردهمایی بر آن است که آزمایشگاه‌های تشخیص طبی قطب پزشکی شرق ایران را با تکنولوژی روز دنیا در خصوص تشخیص هورمون‌ها و شیوه نامه‌های اجرایی آن‌ها آشنا کرده و سهمی هر چند اندک در ارتقای تکنولوژی آزمایشگاهی و افزایش دقت و سرعت جوابدهی مراکز آزمایشگاهی ایفا نماید.

محوریت های سمینار

سمینار تخصصی پنل تیروئیدی با محوریت کارایی و کیفیت کیت‌های تشخیصی شرکت نویان نگین پارسیان در تاریخ 1401/08/29 برگزار خواهد شد. در این مراسم سخنرانی و خیر مقدم از طرف مدیرعامل شرکت نویان نگین پارسیان بهمراه بیان چالش‌های صنعت IVD آغاز خواهد شد و در ادامه توضیحاتی از شرکت Autobio و سخنرانی دکتر سزاوار بعنوان رئیس انجمن دکترهای آزمایشگاهی خراسان بزرگ و گفتگو با دکتر شاپور بدیعی معاونت محترم درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با محوریت بررسی مشکلات حوزه آزمایشگاهی استان برگزار می‌گردد.

همچنین کارگاه عملی کیت‌های الایزا شرکت نویان نگین پارسیان در آزمایشگاه بیمارستان امام رضا(ع) با حضور کارشناسان مدعو از بخش هورمون آزمایشگاه شهر مشهد، برگزار خواهد شد.

لوگو نویان

0

سمینار و کنگره علمی تخصصی برگزار کرده است.

مکان: مشهد، خیابان ابن سینا، میدان امام رضا(ع)، سالن شهید هاشمی نژاد

زمان: بیست و نهم آبان 1401 – ساعت 8:30 الی 14

محل برگزاری سمینار

برگزارکنندگان سمینار